Turbodmychadla - prodej - servis

Přednosti turbodmychadla

Popsané vlastnosti mají komplementární charakter a způsobují, že automobily vybavené turbodmychadly jsou bezpečnější, ekologičtější a způsobují velkou radost z jízdy.

 

bezpečnost Motor s plnícím turbodmychadlem může vygenerovat až 7x krát větší výkon než jeho atmosférická, nepřeplňovaná varianta. Jako příklad může posloužit před několika lety používaný motor Formule 1, který při kapacitě 1,1 vytvářel na kolech sílu překračující 100 HP. Při standardních podmínkách je možné zdvojení výkonu atmosférického motoru, což způsobí, že automobil bude rychleji reagovat na pokyny řidiče čímž dosáhneme například při předjíždění vyššího bezpečí. Turbo přeplňování předchází také snížení výkonu motoru společně se vzrůstem výšky nad hladinou moře.
 
ekonomie Turbodmychadla využívají a zpracovávají energii vytvářenou motorem, transformují použitou energii paliva na silu. Výsledkem je, že motory s plnícím turbodmychadlem jsou více palivově výkonné než jejich atmosférická obdoba.
 
ekologie Protože turbodmychadlo dodává do motoru více vzduchu, spalování nastupuje snadněji a plněji, v souvislosti s tím „čistěji“. Dnešní motory typu turbo diesel vytvářejí 50% méně NOx a CO2 než tradiční motory.
 
příjemnost z jízdy Protože turbodmychadlo dodává do motoru více vzduchu, spalování nastupuje snadněji a plněji, v souvislosti s tím „čistěji“. Dnešní motory typu turbo diesel vytvářejí 50% méně NOx a CO2 než tradiční motory.

Vyhledávání

Kontakt

Energy - Ecology s.r.o. Sídlo: Masarykova 437, 667 01 Židlochovice
Pobočka: Špitálská 790, 684 01 Slavkov u Brna

https://energy-ecology.cz
+420 604 947 715
+420 724 232 093